• Yol bilgisi
20 Şubat 2020 Perşembe Antalya- Antalya Başlangıç saati: 12:00 Bitiş Saati : 15:35

Etap Kaleiçi Yat limanı varyant sokakta başlayacak olup, Cumhuriyet caddesi üzerinden ters yönde Konyaaltı caddesi, Tarık Akıltopu caddesi, Falez köprülü kavşağı, Yüzüncüyıl Bulvarını takip ederek Antalyaspor alt geçidi kavşağından sağa dönecek, daha sonra Dumlupınar Bulvarı Yan yolu üzerinden Gazi Bulvarına çıkacak ve Mersin Antalya yoluna bağlandıktan sonra da havalimanı istikametine dönerek Kardeşkentler caddesi, 2272. Sokak kavşağından Kemer ağzı köyü yolu, Milli Egemenlik Caddesi, Mevlana Caddesi, 101. Sokak geçildikten sonra üstgeçit altından Aksu Kaymakamlığı, Atatürk caddesi, Perge Antik Kenti, Yurtpınar, Alaylı köyü yolu, Güloluk köyü yolu, 70 inci Sokak ve Kurşunlu caddesi üzerinden Isparta yoluna çıkılacaktır. Daha sonra Kuzey Çevre yolu üzerinden Akdeniz Bulvarı ve Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanlığı kavşağından sağa dönüşle Şehit Mustafa Gürcan caddesi, Döşemealtı Şehit Ahmet Küçükadalı caddesi, Çığlık ve Termessos Caddesi üzerinden Termessos milli parkı kavşağına çıktıktan sonra E87 üzerinden Düzlerçamı, Kepez kavşağından Batı Çevre yolu, D 400 kavşağından Hürriyet caddesi, Tıp Fakültesi kavşağından Dumlupınar bulvarı, Migros kavşağından 100.Yıl Bulvarı, Falez köprülü kavşağından Tarık Akıltopu caddesi, Konyaaltı caddesi ve Cumhuriyet caddesini takip ederek Cumhuriyet meydanında son bulacaktır.
10:00 – 16:35 saatleri arasında yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

21 Şubat 2020 Cuma Kemer - Antalya Başlangıç saati: 11:30 Bitiş Saati : 15:45

Kemer saat kulesi önünden başlayacak etap Atatürk Bulvarı istikameti, Lise caddesi ve Akdeniz caddesini takip ederek D 400 yoluna bağlanacaktır. Kumluca’ya kadar D 400 yolunu takip edecek yarış, Kumluca girişindeki ilk kavşaktan Mavikent-Beykonak istikametine yönelecek, Atatürk caddesi, yalı caddesinden sonra Karaöz istikametine devam ederek, Adrasan üzerinden Olimpos yönüne devam ederek tekrar D400 yoluna bağlanacaktır. Antalya şehir merkezine giriş Akdeniz bulvarı üzerinden beach park yolunu takip ederek bağlanacak olup, Konyaaltı varyant çıkıldıktan sonra yine ilk etapta olduğu gibi Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecektir.
09:30 – 16:45 saatleri arasında yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

22 Şubat 2020 Cumartesi Aspendos-Termessos Başlangıç saati: 10:30 Bitiş Saati : 13:00

Aspendos Antik Tiyatro önünden başlayacak etap D400 yoluna çıktıktan sonra Antalya istikametine doğru devam edecek, Isparta yolu kavşağından Isparta istikametine yönelerek, Kuzey Çevre yolundan D 650 yoluna bağlanacaktır. Buradan tekrar Antalya istikametine yönelerek Kepez kavşağından Denizli yolu istikametine dönecek ve Termessos milli parkı kavşağından sola dönüşle birlikte 800 metre irtifada ki Termessos Antik Kentinde sona erecektir.
08:30 – 14:00 saatleri arasında yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

23 Şubat 2020 Pazar Aspendos-Termessos Başlangıç saati: 12:30 Bitiş Saati : 15:40

Yarış Side Liman Caddesi üzerindeki Side Antik Tiyatrosu önünden başlayacak olup, Side Caddesi üzerinden Adnan Menderes Bulvarı, Acısu caddesi, Sorgun Bulvarı (Manavgat Otogarı geçildikten sonra Viyadük altından Manavgat Şehir Merkezi istikametine doğru devam ederek) Antalya Caddesi kavşağından Hasan Fehmi Boztepe Caddesine yönünde ilerleyerek, Antalya istikametine doğru D400 yoluna bağlanacaktır. Serik Şehir Merkezi’ndeki ilk ışıklı kavşaktan Boğazkent yönüne devam edecek yarış, Yavuz Selim Caddesi, 30 Ağustos Caddesi, Akdeniz Caddesi güzergahlarını takip ederek, Migros Jet önünden sağa dönerek girilecek Bulvarın bitiminde köprüyü geçtikten sonra tekrar sağa yönelerek Karadayı köyü istikametinden tekrar Serik yönüne devam edecektir. Tuzla Burun Caddesi üzerinden sırasıyla 1096.Sok. 1091. Sokak. 1301.Sokak. 1180.Sokak. 1221.Sokak. 1231.Sokak. 1251. Sokak.1258.Sokak. ve 1248. Sokak geçilerek Serik Otogarı yanından Belek Caddesine ve Belek İstikametine yönelecektir. Daha sonra Turizm Caddesi üzerinden Alan Caddesi, Deniz Caddesi ve Adnan Menderes Caddesinden Atatürk Caddesine çıkılacak ve Kadriye geçildikten sonra D400 yoluna bağlanarak tekrar Antalya istikametine yönelecektir. Expo kavşağı ile birlikte Expo girişinden U dönüşü yaparak Aksu çayı kenarından geçen turizm yolu kullanılacak olup yolu bitiminde sağa dönerek önce Özlü istikametine dönülecek, Özlü mezarlığı önünden sahil caddesi, Karaçalı köyü Menderes Türel Caddesi, Altınoluk Caddesi’nden İncikpınar caddesine takip edilerek caddenin bitiminden Kardeş Kentler Caddesine çıkılacaktır. Buradan havalimanı istikametine dönecek yarış havalimanı içindeki Dış Hatlar Terminali önünden U dönüşü yaptıktan sonra tekrar Kardeş Kentler Caddesine girilecektir. Cadde sonunda 2272. Sokak takip edilerek Barınaklar bulvarına çıkılacak daha sonra 2070. Sokak ve Eski Lara Caddesi üzerinden Erdal İnönü Parkı önünde sona erecektir.
10:30 – 17:30 saatleri arasında yol kademeli olarak trafiğe kapatılacaktır.

Phone: +90 384 341 4688 E-mail: [email protected]

Contact Us

Captcha
Copyright © 2017 Tour of Antalya. All Rights Reserved.